Kategoria: Absolwenci

2001 – Klasa A

Wychowawca: Joanna Jeżewska Barski Tomasz, Borucka Wiktoria, Borzęcki Jakub, Bosek Wiktoria, Chojnacka Klaudia, Dąbrowski Piotr, Ebert Sebastian, Fryza Kamil, Głowicka Martyna, Górny Bartłomiej, Kościańska Klaudia, Marczak Michał, Matyjasik Jakub, Nowacki Kamil, Olszacka Aleksandra, Piński...

2001 – Klasa B

  Wychowawca: Brygida Wiśniewska-Kruszka Błaszak Jakub, Błaszyk Michał, Bochat Sebastian, Bodziony Kacper, Borowiak Krzysztof, Chierowski Patryk, Górna Weronika, Grądzki Kacper, Jakubiak Anna, Jóźwiak Jakub, Kawczyńska Aleksand ra, Kubiak Sandra, Łuczak Kacper, Maniewski Daniel, Modliński...

2001 – Klasa C

Wychowawca: Jerzy Ekert Jakub Berkowski, Aleksandra Brzezińska, Adrian Cwietkow, Olga Deluga, Patryk Dernoga, Szymon Górecki, Dawid Jeszka, Sylwia Kudzewicz, Wanessa Kujawa, Marek Lewandowski, Aleksandra Lipińska, Jakub Matuszak, Maciej Prus, Paulina Ugorska, Adrian Turowski, Dominik...

2000 – Klasa A

Wychowawca: Joanna Waszak-Brzezińska Bigosińska Laura, Brzezińska Wiktoria, Chabas Oliwia, Chodorowski Radosław, Chojnacka Joanna, Grzanka Wanessa, Janas Bartosz, Książek Justyna, Lewandowska Iga, Łukasiewicz Kacper, Mądrowska Paulina, Nowak Paweł, Rajca Dominik, Rybicka Magdalena, Siwiec Daria, Smętek...

2000 – Klasa B

Wychowawca: Agnieszka Augustynowicz Blumel Oliwia, Bodziony Kacper, Burak Monika, Diupero Klaudia, Dzwonkowska Karolina, Frąszczak Martyma, Grądzki Dawid, Gurzyńki Dominik, Kłos Damian, Krupa Patrycja, Kubiak Sandra, Kwiatkowski Mikołaj, Lisiecka Wiktoria, Maj Michał, Muzioł Artur, Nowak...

2000 – Klasa C

Wychowawca: Kornelia Grod Głuszak Klaudia, Grzegorzewicz Natalia, Jasiaczyk Dorota, Jędrzejewski Bartłomiej, Kawczyński Łukasz, Klimek Patryk, Kościelniak Norbert, Kulik Mariola, Kwiatkowska Michalina, Lewandowski Hubert, Liczbiński Bartosz, Łaszkiewicz Krystian, Malinowski Jan, Marnocha Julia, Niewiadomska Marta, Orzechowski...

1999 – Klasa A

Książek Paulina Wychowawca: Dorota Piechowiak Arndt Weronika, Banachowski Mikołaj, Czynsz Mikołaj, Dąbrowska Daria, Dylewska Lena, Gołębiewski Szymon, Holas Paulina,Lewandowska Olimpia, Ludwig Szymon, Łuczak Marcin, Majkowska Agnieszka, Piątkowska Natalia, Radzimowska Krzysztofa, Siemiątkowski Łukasz, Sobierajski Patryk,...

1999 – Klasa B

Wychowawca: Dorota Krasicka Andrzejewski Jakub, Balcerzak Dominik, Białek Dawid, Biernat Klaudia, Chrzanowski Krzysztof, Karpiński Daniel, Katzur Daniel, Maniewski Bartosz, Maruszak Marta, Matuszak Norbert, Mazanowska Anna, Pochowski Mariusz, Robak Wiktoria, Sandecki Dawid, Sowa Dawid, Staszewski...

1999 – Klasa C

Wychowawca: Daniel Krobski Dagmara Beinka, Aleksandra Cabańska, Weronika Fydryszewska, Patryk Gumiński, Oskar Guzik, Żaneta Jędzejczak, Julia Kaczmarek, Michał Kehsler, Patryk Kubiak, Maria Leśna, Adrian Makowiecki, Patrycja Nowicka, Natalia Polak, Małgorzata Rychwalska, Julia Siwińska, Wiktoria...