Kategoria: Klasy

Klasa Ia

Wychowawca: Jolanta Kędzierska Baryła Łukasz, Basa Alan, Ciemna Weronika, Ferenc Karol, Graczkowski Sebastian, Grzegorzewicz Emilia, Jackiewicz Igor, Nacewicz Filip, Nowakowski Mikołaj, Marciniak Adrian, Okrasa Fatima, Orzechowska Nina, Pankowska Olga, Pilarski Dominik, Rogoziński Fabian, Sobczak...

Klasa Ib

Wychowawca: Joanna Krzyżanowska – Ptaszek Chełminiak Agata, Grobelski Sebastian, Kuschel Dorian, Kwiatkowski Krzysztof, Lewandowska Lena, Lewandowski Artur, Lewandowski Jacek, Licznerska Lena, Licznerska Wiktoria, Marciniak Gabriela, Marciniak Laura, Nowakowski Filip, Patyk Agata, Płonka Marcelina, Radziszewski...

Klasa VII

Klasa VII

  Wychowawca: Joanna Jerzewska CHEŁMINIACKI WIKTOR, CHOJNACKI OLIWIER, CYRULCZYK KLAUDIA WIKTORIA, DĄBROWSKA JULIA, DUBACKI NIKODEM, FRYZA PATRYCJA KAMILA, FURMANIAK MARTA, GEDOWSKA JULIA, GŁĄBIAK MAGDALENA, GRODZICKI SEBASTIAN, JABŁOŃSKI MATEUSZ, JARGIEŁO DAWID, JASKULSKA KLAUDIA, KORZYCKI KACPER,...

Klasa IIa

Wychowawca: Kornelia Grod Bukowski Tomasz, Cabaj Kacper, Chmielewska Agata, Darowny Marcel, Fryza Kamila, Gernat Jakub, Jasiaczyk Zuzanna, Kanarek Piotr, Kincel Wiktor, Konowalik Zuzanna, Korzycki Jakub, Kościński Kacper, Kotlarek Hanna, Kumor Oliwia, Lewandowska Michalina, Lewandowska...

Klasa IIb

Wychowawca: Dorota Krasicka Białecka Oliwa, Bolińska Jagoda, Borowiak Sebastian, Gettka Natalia, Jankowski Michał, Kędzierski Hubert, Kiliszewska Wiktoria, Łydkowska Sandra, Marciniak Mikołaj,Niewiadomski Jakub, Pawlak Natalia, Płużyńska Katarzyna, Profus vel Profis Aleksander, Szczodrowski Radosław, Śliwiński Filip,  Ugorski Kamil,...

Klasa IIc

Wychowawca: Agnieszka Augustynowicz Bartoszak Aleksander, Burak Wiktor, Cabaj Jakub, Cyrson Magdalena, Dzwonkowski Patryk, Fiedorowicz Kacper, Gaszak Weronika, Goralewska Nadia, Gralak Martyna, Grądzka Zuzanna, Gromadzki Migel, Gurzyński Kacper, Niewiadomski Norbert, Nowaczyk Julia, Nowak Jakub, Paczkowski...

Klasa IIIa

Wychowawca: Dorota Piechowiak Arndt Magdalena, Barski Tomasz, Begier Oliwia, Białecka Patrycja, Chmielewski Adam, Chrząszcz Łukasz, Cudak Łukasz, Dubieniecka Martyna, Dylewski Mateusz, Holas Wiktoria, Jaromierska Julia, Kostkowska Oliwia, Krefft Wiktor, Kwiatkowski Michał, Lewandowski Piotr, Ludwig...

Klasa IIIb

Wychowawca: Małgorzata Felska Barylska Amanda, Frąszczak Wiktoria, Gąsiorowski Wojciech, Gołąb Patryk, Grądzki Dawid, Grądzki Kacper, Kleina Adrian, Kowalewska Paulina, Maj Agnieszka, Majdoszka Dominik, Michalski Fabian, Paczkowski Nikolas, Pogorzały Klaudia, Raczyński Kacper, Rogacki Jakub, Smyk...

Klasa IIIc

Wychowawca: Anna Brzezińska/Jerzy Ekert Baranowska Michalina, Ciemny Szymon, Frelich Aleksandra, Grzybowska Małgorzata, Karkowska Amelia, Kierstan Karolina, Kierył Paulina, Kiliszewski Oskar, Kitewski Michał, Klaus Maciej, Kosinska Wiktoria, Kotlarek Jakub, Kruszyński Marcin, Kruszyński Mateusz, Kujawa Oktawia,...